Ballina Lajme Bota/Rajoni Vëllai iu vra në atentat, koronavirusi i shton një tjetër dhimbje modeles...

Vëllai iu vra në atentat, koronavirusi i shton një tjetër dhimbje modeles shqiptare (Foto)

182
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Koronavirusi ka ndarë modelen shqiptare Misse Beqiri nga familja e saj, bashkëshorti dhe djali.

Vetë Beqiri zbuloi se djali i saj Juliani, pesë vjeçar ka mbetur në Danimarkë pas kufizimeve për shkak të koronavirusit sepse kishte udhetuar me babane Anders Lindegaard, 35 vjeç.

----

Nëna e dy fëmijëve, vëllai i së cilës u vra në prag të Krishtlindjes, tha:

‘Më goditi mua krejt papritur çfarë po ndodh …Por unë thjesht ndjehem sikur dëshiroj të bëj më shumë. Nëna ime është e mbyllur në Suedi, unë nuk mund ta ndihmoj atë. Djali im është mbyllur në Danimarkë, nuk mund ta shoh. Kështu që unë thjesht ndjehem si m**, të jem i sinqertë…”.

----- ----