Ballina AKTUALE Vdes një qytetarë nga zjarri në Konçul

Vdes një qytetarë nga zjarri në Konçul

1931
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Një i moshuar shqiptar ka mbetur i vdekur në një zjarr që ka përfshirë shtëpin e tij në fshatin Konçul të Bujanocit gjatë orëve të mbrëmjes së sotme.

Policia dhe ekipet e zjarrfiksave kan dalur në vendin e ngjarjes dhe kan konstatuar se brenda shtëpies është gjetur një person i vdekur./BujanociNet/

Foto: ilustrim Gazeta newborn

---- ----
-----