Ballina Lajme nacionale “Vdes një nga truprojat e Ramës, tjetri në gjendje të rëndë”

“Vdes një nga truprojat e Ramës, tjetri në gjendje të rëndë”

38
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan në Facebook se një nga truprojat e shefit të qeverisë ka ndërruar jetë, ndërsa një tjetër është në gjendje të rëndë.

Sipas tij, policia po fsheh pasojat e rënda të aksidentit të Ramës në Librazhd.

Postimi i Berishës

Akuzohet narkopolicia se fsheh pasojat e renda te aksidentit te Edvinit ne Librazhd.

Thuhet se njeri nga badiguardet e tij ka nderruar jete dhe tjetri eshte ne gjendje te rende.

Iu bej thirrje mediave te hetojne kete çeshtje.

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb

Pershendetje doktorr Po qarkullojne lajme

Qe mund te kete vdekur njeri nga 2 bodygarden qe shtypi eskorta Rames. Tjeteri eshte ne gjendje te rende, por policia dhe garda heshtin sikur nuk ka ndodhur gje

---- ----
-----