Ballina Lajme Bota/Rajoni Vdes nga ataku kardiak përkrahësi i zjarrtë i Trump, u trishtua për...

Vdes nga ataku kardiak përkrahësi i zjarrtë i Trump, u trishtua për infektimin e Presidentit dhe kaloi në depresion

44
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një tifoz i zjarrtë i Donald Trump nga Telangana, në Indi, Bussa Krishna, i cili adhuronte presidentin e SHBA si një Zot, vdiq të dielën nga arresti kardiak.

Krishna, i cili adhuronte Trump ishte në depresion që kur mësoi se Presidenti i SHBA dhe gruaja e tij, Melania u ifektuan me Covid-19.

B Vivek, një kushëri i tij, i tha indianexpress.com se Krishna u zgjua në mëngjes si zakonisht, bëri një banjë dhe një filxhan çaj, dhe më pas u rrëzua në tokë.

“Ai kishte rënë në depresion pasi dëgjoi për Trump që u infektua me koronavirus. Nuk po hante si duhet. Kur e çuam menjëherë në spital, mjekët e shpallën të vdekur. Shkaku i vdekjes është një arrest kardiak ”, tha ai.

Krishna së fundmi kishte shpërndarë video të shumta me të, shpesh në lot, duke i uruar familjes Trump një shërim të shpejtë në faqen e tij në Facebook .

Përkushtimi i Krishna për Trump filloi katër vjet më parë, ku thuhet pasi Presidenti i SHBA u shfaq në ëndrrën e tij në mëngjes herët.

Një vendas nga fshati Konne në rrethin Jangaon, tha se Krishna filloi fillimisht duke i dhënë lutje një fotografie në kornizë të Trump.

---- ----
----
----- ----
-----