Ballina Lajme Vdes aktorja legjendare Leze Qena

Vdes aktorja legjendare Leze Qena

845
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Mëngjesin e sotëm ka vdekur në moshën 85 vjecare, aktorja e njohur Leze Qena

Ajo ishte pjesë marrëse në shumë filma, seriale vendore dhe përtej saj.

----

Së fundi ishte pjes ë e serialit Cka ka shpija”. ajo ndërroi jetë vetëm pak minuta më parë në Mjekimin intenziv – QKUK

----- ----