Ballina Lajme nacionale Vazhdon të jetë në gjendje të rëndë, ky është 19 vjeçari që...

Vazhdon të jetë në gjendje të rëndë, ky është 19 vjeçari që u plagos në Prishtinë

75
SHPËRNDAJE

Një 19 vjeçar është në gjendje të rëndë pasi u plagos në Prishtinë.

Viktima është duke u operuar në QKUK, ndërsa mësohet se bëhet fjalë për B.A.

Ndryshe, ai bashkë me një vajzë tjetrën ishin duke ecur në rrugën “Ahmet Dërguti” , derisa u sulmuan nga disa persona të panjohur, të cilët dolën nga makina dhe kryen veprën.

Thuhet se dyshimet për sulm kanë të bëjnë me hakmarrjen.

-----