Ballina Lajme nacionale Varroset inspektori i pyjeve që u privua nga jeta afër liqenit të...

Varroset inspektori i pyjeve që u privua nga jeta afër liqenit të Badovcit

24
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

I jepet lamtumira e fundit Nazmi Rrustemit.

Në fshatin Keqekollë i është dhënë lamtumira e fundit inspektorit të pyjeve Nazmi Rrustemit që është vr’arë mbrëmjen e së mërkurës.

Të pranishëm në varrimin e Rrustemit ishin kryetari i komunës së Prishtinës Shpend Ahmeti, nënkryetari Selim Pacolli dhe Drejtori i Inspeksionit Adonis Tahiri.

Trupi i pajetë i zyrtarit të Komunës së Prishtinës ishte gjetur në pyllin në fshatin Mramor, në afërsi të Liqenit të Badocit.

---- ----
-----