Ballina Showbiz Valer Kolnikaj bën deklaratën e fortë live: Shumë vajza pas “Big Brother...

Valer Kolnikaj bën deklaratën e fortë live: Shumë vajza pas “Big Brother 7” janë përfshirë në afera seksuale

95
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Në emisionin “Shqipëria Live” ishin të ftuar disa prej ish-banorëve të “Big Brother” ndër vite. Në studio u fol për kohën që ishin brenda në shtëpinë më të famshme, por edhe për jetën e tyre pas daljes nga “Big Brother”.

Ndër të ftuarit ishte edhe Valer Kolnikaj, i cili bëri një deklaratë të fortë. Sipas tij, shumë vajza pas “Big Brother 7” u bënë eskorta dhe janë përfshirë në afera seksuale.

“Shumë vajza të bukura shfrytëzuan Big Brother për të qenë eskortë dhe për të patur punë. Emra nuk do të përmend, por është e lehtë. Shumë emra janë përfshirë në afera seksuale. Ajo është zgjedhja e tyre”, tha Valeri.

---- ----
----
-----
-----