Ballina LifeBizare Vaki kosovare, ‘Yugo’ tërheq ‘BMW-në’

Vaki kosovare, ‘Yugo’ tërheq ‘BMW-në’

76
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Në jetë ndodh edhe ajo që nuk e mendon askush.

Një video e bërë në Prishtinë, saktësisht në Vetërnik, ka bërë shumë njerëz të qeshin.

Aty shihet se si një veturë e tipit të vjetër ‘Yugo’ e tërheq një ‘BMW M5 E60’.

Duket se vetura ‘BMW’ ka pasur probleme dhe i është dashur të kërkoj ndihmën e ‘Yugos’.

Shikoni videon dhe do të befasoheni.

---- ----
-----