Ballina Showbiz Vajzën e Hazirit tashmë do ta shihni si prezantuese, ja në cilin...

Vajzën e Hazirit tashmë do ta shihni si prezantuese, ja në cilin emision

67
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lotina është vajza e Kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Lotina është e njohur për publikun dhe ka një numër të konsiderueshëm të ndjekësve në rrjetet sociale.

Tashmë fansat e saj do të mund ta shohin edhe si prezantuese.

Ajo do të jetë pjesë e emisionit veror në T7.

Ndyshe, Lotina vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme./ORAinfo/

---- ---- ----
-----