Ballina Showbiz Vajza nuk do të ndahen nga nëna, do të ‘shpërtheni’ në lot...

Vajza nuk do të ndahen nga nëna, do të ‘shpërtheni’ në lot me Lulen dhe vajzën e saj

347
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Por, së fundmi ata po kalojnë momente shumë të vështira, Lulja po përballet me një sëmundje.

Sonte Lulja është kthyer në shtëpi, e këtë lajm Lirimi e ka ndarë me ndjekësit e tyre.

Ai publikoi foton e parë pas kthimit me Lulen. Padyshim Lulja po duket ende e lodhur.

E fotografia më prekëse ishte ajo e Lules me vajzës e saj, e cila do t’iu bëjë me lot./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----