Ballina Lajme nacionale Vajza kidnapohet dhe dhun ohet në një motel në Prishtinë: Më çoi...

Vajza kidnapohet dhe dhun ohet në një motel në Prishtinë: Më çoi me veturë, më incizoi e më pas m’i vodhi paratë

734
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ditën e djeshme ka ndodhur një ngjarje e rëndë në Prishtinë.

Një femër është kidnapuar në pikë të ditës nga një person, i cili e ka futur atë në makinë dhe e ka dërguar pastaj në një motel aty ku edhe e ka dhunuar.

Ky person, sipas policisë, madje ka bërë edhe fotografi e incizime të tjera derisa po e kryente aktin. E krejt në fund, ai ia ka vjedhur viktimës edhe dokumentet personale dhe një shumë të parave.

E gjithë ngjarja ka ndodhur në një motel të Veternikut.

“Veternik, Prishtinë 27.06.2019-10:00-15:0. Me 24.07.2019 viktima femër K/Shqiptare ka raportuar se me datën e lartcekur i dyshuari mashkull K/Shqiptar me dhunë e ka futur në veturën e tij duke e dërguar në motel dhe pa dëshirën e saj e kishte dhu nuar sek sualisht duke i bërë fotografime dhe incizime të ndryshme, njëkohësisht i kishte vjedhur dokumente personale dhe një shumë parash”,

Policia po i vazhdon hetimet. Në lidhje me rastin janë intervistuar disa dëshmitarë rasti.

---- ----
----
-----
-----