Ballina Showbiz Vajza e vogël e Shkurtës sapo doli nga frizerja, iu ‘mahnit’ me...

Vajza e vogël e Shkurtës sapo doli nga frizerja, iu ‘mahnit’ me pamjen e fundit

54
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Besiana Behluli është vajza e Shkurte Fejzës, motra e Gresës.

Tashmë edhe ajo ka realizuar këngën e saj të parë, shkruan ORAinfo.

Besiana është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Mjaftë aktive është edhe motra e saj Agnesa e cila sot ka publikuar një foto ku shihet se është rregulluar.

Në këtë foto ajo po duket tejet e bukur dhe elegante./ORAinfo/

---- ---- ----
-----