Ballina Showbiz Vajza e Shyhretës sapo e rregulloi Lulën, e ka bërë tamam si...

Vajza e Shyhretës sapo e rregulloi Lulën, e ka bërë tamam si ‘kukull’

41
SHPËRNDAJE

Luljeta Përgjegjaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të pëlqyer, Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj dhe bukurinë që e rrezaton në pothuajse çdo imazh që e publikon, shkruan ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një video në të cilën shihet se e ka rregulluar Njomza dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

-----