Ballina Showbiz Vajza e Shyhretes e tëra në të zeza, po duket shumë provokative

Vajza e Shyhretes e tëra në të zeza, po duket shumë provokative

38
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo është është shumë e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil, shkruan ORAinfo.

Gresa nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me shumë stil dhe po duket tejet atraktive./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----