Ballina Showbiz Vajza e Shkurtës vesh fustanin më të bukur, por dy detaj bie...

Vajza e Shkurtës vesh fustanin më të bukur, por dy detaj bie në sy

89
SHPËRNDAJE

Gresa Behluli është për momentin një ndër këngëtaret më të përfolura.

Është kanagjegji dhe dasma i saj madhështore që bënë shumë bujë në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Po aq e komentuar sa edhe ajo është edhe motra e saj, Agnesa, e cila vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Agnesa sot ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një fustan të bukur.

Ajo në këtë foto ka pozuar me një trëndafil i cili po e merr vëmendjen./ORAinfo/

-----