Ballina Showbiz Vajza e Shkurtës nuk po u ndahet dasmave, shikoni si është rregulluar...

Vajza e Shkurtës nuk po u ndahet dasmave, shikoni si është rregulluar sonte

22
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gresa Behluli është për momentin një ndër këngëtaret më të përfolura.

Është kanagjegji dhe dasma i saj madhështore që bënë shumë bujë në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Po aq e komentuar sa edhe ajo është edhe motra e saj, Besiana, e cila vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se është bërë gati për dasmë dhe po duket mjaftë mirë./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----