Ballina Showbiz Vajza e Shkurtës niset për dasmë, do t’iu ‘shkri’ me frizurën dhe...

Vajza e Shkurtës niset për dasmë, do t’iu ‘shkri’ me frizurën dhe fustanin e saj

56
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gresa Behluli është për momentin një ndër këngëtaret më të përfolura.

Është kanagjegji dhe dasma i saj madhështore që bënë shumë bujë në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Po aq e komentuar sa edhe ajo është edhe motra e saj, Besiana, e cila vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar disa pamje ku shihet se është nisur për një aheng dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

---- ----
-----