Ballina Showbiz Vajza e Shkurtës në dasmë me të dashurin, po duken ҫifti më...

Vajza e Shkurtës në dasmë me të dashurin, po duken ҫifti më i bukur

71
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gresa Behluli është për momentin një ndër këngëtaret më të përfolura.

Është kanagjegji dhe dasma i saj madhështore që bënë shumë bujë në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Po aq e komentuar sa edhe ajo është edhe motra e saj, Besiana, e cila vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet në dasmë me të dashurin dhe të dy po duken shumë bukur./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----