Ballina Showbiz Vajza e Shkurtës ndryshon stilin e veshjes, kështu pozon para pasqyrës

Vajza e Shkurtës ndryshon stilin e veshjes, kështu pozon para pasqyrës

20
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gresa Behluli është për momentin një ndër këngëtaret më të përfolura.

Është kanagjegji dhe dasma i saj madhështore që bënë shumë bujë në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Po aq e komentuar sa edhe ajo është edhe motra e saj, Besiana, e cila vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me stil sportiv dhe kështu ka pozuar para pasqyrës./ORAinfo/

---- ---- ----
-----