Ballina Showbiz Vajza e Shkurtës me poza provokative, po duket më ‘hot’ se asnjëherë...

Vajza e Shkurtës me poza provokative, po duket më ‘hot’ se asnjëherë më parë

79
SHPËRNDAJE

Koronavirusi edhe në Premierligë, mësohet për një rast pozitiv

Besiana Behluli është vajza e këngëtarës së njohur të muzikës popullore, Shkurte Fejzës.

Ajo u bë e njohur edhe si motra e Gresës, shkruan ORAinfo.

Koronavirusi edhe në Premierligë, mësohet për një rast pozitiv

Tani Besiana ka një numër të konsiderueshëm ndjekësish në Instagram ku është shumë aktive.

Në fotot e fundit ajo po duket tejet e bukur dhe atraktive./ORAinfo/

Koronavirusi edhe në Premierligë, mësohet për një rast pozitiv

Koronavirusi edhe në Premierligë, mësohet për një rast pozitiv

-----