Ballina Showbiz Vajza e Shkurtës ka dal sonte, grimi dhe flokët e saj morën...

Vajza e Shkurtës ka dal sonte, grimi dhe flokët e saj morën tërë vëmendjen

88
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gresa Behluli është për momentin një ndër këngëtaret më të përfolura.

Është kanagjegji dhe dasma i saj madhështore që bënë shumë bujë në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Po aq e komentuar sa edhe ajo është edhe motra e saj, Agnesa, e cila vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Agnesa sot ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një fustan të bukur.

Por, vëmendjen marrin flokët dhe grimi i saj i thjeshtë./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----