Ballina Showbiz Vajza e saj i bën 19 vjet, Duda Balje befason me urimin...

Vajza e saj i bën 19 vjet, Duda Balje befason me urimin e sja

26
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Është ndër deputetet me të bukura të Kuvendit të Kosovës.

Për këtë Duda Balje shpeshherë është pjesë e mediave rozë.

Duda është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku vazhdimisht publikon fotografi të ndryshme.

Ajo së fundmi me anë të një postimi në Facebook i ka uruar vajzës ditëlindjen e 19-të.

Deputetja me këtë rast ka shprehur dashurinë e madhe që e ka për vajzën e saj të vetëme.

Duda dhe bashkëshorti i saj janë prindër të një vajze dhe dy djemve.

---- ----
-----