Ballina Arti Vajza e Robert Aliajt mahnit jurinë e “The Voice” në Belgjikë (VIDEO)

Vajza e Robert Aliajt mahnit jurinë e “The Voice” në Belgjikë (VIDEO)

50
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Vajza e Robert Aliajt ka marrë pjesë në “The Voice Kids” në Belgjike dhe falë zërit të saj të mrekullueshëm ka bërë që të kthehen të gjithë anëtarët.

Madje njëri nga anëtarët ka përdorur edhe opsionin e bllokimit, një opsion që mund të përdoret vetëm një herë gjatë gjithë sezonit, ku ti ke mundësi të bllokosh një nga kolegë që mos të ketë mundësi që ta marrë këngëtarin në ekip. /Top Channel

Gala zingt Don’t Know Why van Norah Jones

Wow! 😮 Gala legt de lat alvast erg hoog voor deze avond… 💕

Publiée par The Voice Kids – VTM sur Jeudi 13 février 2020

---- ----
----
-----
-----