Ballina Showbiz Vajza e Remzies apsolvente, kunata e uron kaq ëmbël

Vajza e Remzies apsolvente, kunata e uron kaq ëmbël

91
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Vajza e Remzie Osmanit do të ushtrojë një profesion krejt ndryshe prej saj.

Ajo ka përfunduar studimet në arkitetkturë dhe apsolventiada e saj i ka bërë nostalgjik familjen Osmani, përcjell ORAinfo.

E këtu përjashtim nuk bëri as anëtari më i ri.

Gëzimja ka publikuar fotografinë e kunatës së saj me disa emoji që i shprehin dashuri./ORAinfo/

---- ----
-----