Ballina Showbiz Vajza e Mirsës feston ditëlindjen, ajo organizon festë madhështore për të

Vajza e Mirsës feston ditëlindjen, ajo organizon festë madhështore për të

44
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Mirsa Kërceli është këngëtarja që për shumë vite ka qenë pjesë e pandashme e skenës muzikore shqiptare.

Ajo tani është larguar nga skena dhe ka një kohë të gjatë që nuk ka publikuar këngë të re.

Mirëpo, ajo është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot vajza e saj ka festuar ditëlindjen e dytë, e prindërit i kanë organizuar një festë madhështore./ORAinfo/

---- ---- ----
-----