Ballina Showbiz Vajza e Limajt shtatzënë ka dalur me shoqe, shikoni gjendjen e saj

Vajza e Limajt shtatzënë ka dalur me shoqe, shikoni gjendjen e saj

106
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lala Limaj është vajza e politikanit të njohur kosovar, Fatmir Limajt.

Lala u bë më e njohur pas dasmës së saj, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të mbetët shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dal me shoqet e saj dhe po duket mjaftë mirë./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----