Ballina Showbiz Vajza e këngëtarit shqiptar çudit fqinjët, zhvishet në verandën e shtëpisë dhe...

Vajza e këngëtarit shqiptar çudit fqinjët, zhvishet në verandën e shtëpisë dhe merr… (FOTO)

112
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Vajza e këngëtarit të njohur Sabiani, Keisi Medini, teksa qëndron e izoluar në shtëpi për shkak të pandemisë së koronavirusit, ka vendosur që të shfrytëzojnë diellin e pranverës për të marrë rreze.

----

Nga veranda e shtëpisë së saj, Keisi i ka çuditur komshinjtë teksa shfaqet gjysmë e zhveshur. Ajo ka vendosur që të marrë rreze dielli për t’u bërë çokollatë në kushte shtëpie.

Kujtojmë se para karantinës ajo njoftoi  ndjekësit në “Instagram” se ka një surprizë së shpejti për ta, duke lënë të kuptohet me anë të fotove se cila është strategjia që ka bërë plan për të rënë në sy në tregun e muzikës.

----- ----