Ballina Showbiz Vajza e Jozefina Topallit shfaqet për herë të parë me vogëlushin e...

Vajza e Jozefina Topallit shfaqet për herë të parë me vogëlushin e porsalindur

26
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një muaj më parë vajza e Jozefina Topallit u bë në në për herë të parë.
Megi solli në jetë një vogëlush, të cilin gjatë gjithë kësaj kohe ka preferuar ta mbajë larg rrjeteve sociale.
Megjithatë, ka qenë sërish ajo e cila ka publikuar foton e parë dhe ka konfirmuar lajmin e ëmbël.
Ajo ka publikuar në Instagram një foto ku shfaqet me karrocë bebi pa treguar gjininë dhe emrin.
Megjithatë komentuesit ia kanë nxjerrë sekretin.

Sipas tyre, Megi ka sjellë në jetë një djalë dhe e ka pagëzuar me emrin Nikola.Gjithashtu një foto me karrocën e bebit ka publikuar edhe daja i vogëlushit, Genari.

The post Vajza e Jozefina Topallit shfaqet për herë të parë me vogëlushin e porsalindur appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ----
----
----- ----
-----