Ballina Showbiz Vajza e Granit Xhakës feston ditëlindjen e parë, futbollisti me postim emocionues

Vajza e Granit Xhakës feston ditëlindjen e parë, futbollisti me postim emocionues

218
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Edhe një lojtar i Interit rezulton pozitiv me koronavirus

Granit Xhaka dhe gruaja e tij Leonita, para një viti janë bërë prindër të një vajze.

Çifti duket se po e shijojnë shumë këtë kohë me vajzën e tyre, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale ku tregojnë sa prindër të përkushtuar janë.

Sot, në ditëlinjden e parë të vajzës, Graniti ka publikuar një urim emocionues./ORAinfo/

Edhe një lojtar i Interit rezulton pozitiv me koronavirus

---- ----
----
----- ----
-----