Ballina Showbiz Vajza e Granit Xhakës, fansja më e madhe e babait

Vajza e Granit Xhakës, fansja më e madhe e babait

22
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Për një javë, 51 persona të vdekur nga koronavirusi në Kosovë

Granit Xhaka dhe gruaja e tij Leonita, para pak muajve janë bërë prindër të një vajze.

Çifti duket se po e shijojnë shumë këtë kohë me vajzën e tyre, përcjell ORAinfo.

Për një javë, 51 persona të vdekur nga koronavirusi në Kosovë

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale ku tregojnë sa prindër të përkushtuar janë.

Sot, Leonita ka postuar një foto ku shihet se ajo edhe vajza kanë telefonuar Granitin pas fitores.

E duket se Ayana është fansja më e madhe e babait./ORAinfo/

Për një javë, 51 persona të vdekur nga koronavirusi në Kosovë

---- ----
----
-----
-----