Ballina Showbiz Vajza e dr. Skerdit në prag të martesës, shikoni kush është dhëndëri

Vajza e dr. Skerdit në prag të martesës, shikoni kush është dhëndëri

76
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Siç duket doktori i VIP-ave, Skerdi Faria së shpejti do bëhet me dhëndër. Ai ka postuar në Instagram bisedën me një djalë, i cili i ka kërkuar leje të lidhet me vajzën e tij Elenën, me shkrimin: “Të keqën babi, të ka ardhur fati në derë”.

Nuk është hera e parë që dr. Skerdit i vijnë kërkesa mblesërie për vajzën e tij të bukur.

----

Dr. Skerdi, si gjithmonë, e ka pritur me shaka këtë kërkesë duke e pyetur nëse djali kishte lekë apo X6 për t’i bërë xhiro nga blloku.

Vajza e ka “rrjepur” nga lekët, prandaj dhëndëri duhet të plotësojë kushtet e lartpërmendura.

Ende nuk ka pati një reagim nga Elena, por do e zbulojmë në ditët në vazhdim nëse i ka dhënë “një shans” djalit të bisedës.

Dr. Skerdi ka një marrëdhënie shumë të veçantë dhe të afërt me vajzën e tij.

Elena nuk është vetëm e bija, por një shoqe, motër dhe bashkëpunëtore në punë. Këtë e kemi kuptuar jo vetëm nga postimet e doktorit në Instagram, por edhe të Elenës.

The post Vajza e dr. Skerdit në prag të martesës, shikoni kush është dhëndëri appeared first on Lajme.al.

----- ----