Ballina Showbiz Vajza e Danit niset për dasmë, më të bukur nuk e keni...

Vajza e Danit niset për dasmë, më të bukur nuk e keni parë kurrë

29
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Fjanda është vajza e Ramadan Krasniqit.

Ajo u bë e njohur fal famës së babait të saj, shkruan ORAinfo.

Fjanda është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një pamje në të cilën po duket tejet e bukur dhe me shumë stil./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----