Ballina Showbiz Vajza e Danit ka dalur me të dashurin, publikon pamje nga ky...

Vajza e Danit ka dalur me të dashurin, publikon pamje nga ky vend ‘përrallor’

16
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Fjanda është vajza e Ramadan Krasniqit.

Ajo u bë e njohur fal famës së babait të saj, shkruan ORAinfo.

Fjanda është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet bashkë me të dashurin e saj dhe duket se po kalojnë kohë të mirë./ORAinfo/

---- ----
-----