Ballina Showbiz Vajza e Danit del me burrin e saj, është veshur me kompletet...

Vajza e Danit del me burrin e saj, është veshur me kompletet më të bukura

97
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Fjanda është vajza e Ramadan Krasniqit.

Ajo u bë e njohur fal famës së babait të saj, shkruan ORAinfo.

Fjanda është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet bashkë me burrin e saj dhe është veshur tejet bukur./ORAinfo/

---- ---- ----
-----