Ballina Lajme nacionale Vajza e Bajram Rexhepit me fjalë prekëse në dy vjetorin e vdekjes...

Vajza e Bajram Rexhepit me fjalë prekëse në dy vjetorin e vdekjes së babait

141
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Sot janë bërë dy vite që nga ndarja nga jeta e ish-kryeministrit të Kosovës, Bajram Rexhepi.

Kryeministri i parë i parë i Kosovës ndërroi jetë në moshën 63-vjeçare, përcjell ORAinfo.

Sot, shumë krerë institucionalë kanë përkujtuar jetën dhe veprën e tij.

Në këtë ditë fjalë prekëse për babain ka shkruar edhe vajza e tij e vetme, Vanesa, e cila shprehet krenare për veprën e babait të saj./ORAinfo/

---- ----
-----