Ballina Showbiz Vajza e Anjeza Shahinit feston 1 vjetorin e lindjes!

Vajza e Anjeza Shahinit feston 1 vjetorin e lindjes!

87
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

E bija e këngëtares Anjeza Shahini këtë të hënë ka festuar ditëlindjen e saj të parë.

Përmes një postimi në profilin e saj në Instagram këngëtarja ka postuar foto nga festa e vogëlushes në 1 vjetorit të lindjes.

“Shtatzani e shkurtër, por një vit i mbushur me dashuri. Sot festuam ditën e pagzimit të Torit, sëbashku me ditëlindjen e parë të saj që ishte dje.

Ishte një ditë shumë e bukur, faleminderit të gjithë juve që na e bët edhe më të bukur me prezencen tuaj dhe që kënduat “Shumë urime për ty” në dy gjuhë bashkë me ne”

Prej kohësh këngëtarja nuk ka qenë më aktive në muzikë.

The post Vajza e Anjeza Shahinit feston 1 vjetorin e lindjes! appeared first on lajmi fundit – lajmi i fundit.

---- ----
----
----- ----
-----