Ballina Showbiz Vajza e Afërditës me fustan e grim të ‘rëndë’, ku është nisur...

Vajza e Afërditës me fustan e grim të ‘rëndë’, ku është nisur kështu

36
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Dona Janova është vajza e këngëtares së mirënjohur, Afërdita Demakut.

Ajo ndoqi rrugën e nënës duke u bërë edhe ajo një këngëtare tejet e suksesshme e muzikës popullore, shkruan ORAinfo.

Dona është shumë e përfolur edhe për paraqitjet e saj përherë tejet elegante.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me fustan dhe e grimosur rëndë.

Duket se sonte ajo do të jetë e pranishme në ndonjë aheng./ORAinfo/

---- ---- ----
-----