Ballina LifeBizare Ushtria e Izraelit në “flakë”, ushtaret bukuroshe gati për luftë (FOTO)

Ushtria e Izraelit në “flakë”, ushtaret bukuroshe gati për luftë (FOTO)

175
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një faqe Instagrami ku shfaqen ushtaret bukuroshe të Izraelit ka marrë vëmendjen e të gjithëve.

Sipas ligjeve në Izrael, të gjithë ata që mbushin 18 vjeç, përfshirë edhe femrat, e kanë detyrim që të shërbejnë të paktën 2 vjet në forcat e armatosura.

Vajzat bukuroshe kanë pozuar me bikini, por edhe me veshje ushtarake. Faqja ka mbi 100 mijë ndjekës dhe komentet janë mjaft pozitive.

---- ----
----
-----
-----