Ballina LifeBizare Upsss, Angela Merkelit i bie peshqiri zbulon linjat trupore

Upsss, Angela Merkelit i bie peshqiri zbulon linjat trupore

44
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Është gruaja me e fortë në botë.

Nuk dihet shumë për jetën private të Angela Merkel dhe ajo nuk ekspozon gjithçka për publikun.

Në çdo paraqitje publike gjithmonë shfaqet e veshur mjeshtërisht.

Angela është një person për të cilën flitet shumë madje, të gjithë bien dakord që ajo është modeste dhe nuk zbulon shumë për jetën e saj private.

Sidoqoftë, një foto e Angela Merkel me një kostum larje së fundmi doli në publik.

Me këtë rast ajo zbuloi linjat e saj dhe komentet për të janë kryesisht pozitive.

---- ----
----
----- ----
-----