Ballina Showbiz Upss/ Dekolteja e madhe për pak sa nuk i nxori gjoksin jashtë,...

Upss/ Dekolteja e madhe për pak sa nuk i nxori gjoksin jashtë, 33-vjeçarja i “tërboi” të gjithë (FOTO)

214
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Zgjedhjet e saj për veshjet janë thuajse gjithmonë ekstravagante. Është fjala për yllin 33-vjeçar, Lauren Goodger.

Kjo e fundit është shfaqur të shtunën mbrëma me një veshje serioze dhe plot stil, por bluza e saj kishte një dekolte të madhe.

Madje dukej se nga momenti në moment asaj do t’i shpërthente gjoksi nga bluza, e kështu do të tregonte më shumë seç duhej.

Ish-ylli i “Towie” ekspozonte mjaft bukur format e saj bombastike e veshur me një kostum elegant dhe një palë këpucë me taka, të zeza.

---- ----
-----