Ballina Showbiz Ups…/ Fansat “masakrojnë” modertoren e njohur që lëshoi gazra në transmetim direkt...

Ups…/ Fansat “masakrojnë” modertoren e njohur që lëshoi gazra në transmetim direkt (FOTO)

58
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Publiku i emisionit, “The Wendy Williams Show”, është i bindur se ka dëgjuar moderatoren e famshme duke lëshuar gazra në transmetim direkt.

Ngjarja ka ndodhur të premten, teksa Wendy Williams po prezantonte një kronikë rreth futbollistit Odell Beckham Jr. kur ndodhi incidenti.

Lidhur me komentet e shumta që janë bërë rreth kësaj çështje, 55-vjeçarja nuk ka komentur në asnjë moment. Por ndjekësit e saj janë shumë të sigurtë dhe betohen se e dëgjuan atë teksa lëshoi gazra në transmetim direkt.

Madje rrjeti social “Twitter” është mbushur menjëherë me postimet e tyre, të cilët kanë reaguar rreth këtij incidenti të moderatores.

Pak kohë më parë ajo u tall me aktorin Joaquin Phoenix, dhe kryesisht me shenjën në buzën e tij, dhe tashmë përdoruesit e rrjeteve sociale po e “masakrojnë” me komente!

---- ----
----
----- ----
-----