Ballina Lajme nacionale U vaksinua dhe ra në koma, vdes babai i Vlatko Gjorçev

U vaksinua dhe ra në koma, vdes babai i Vlatko Gjorçev

72
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Shkup, 7 prill – Pulmologu, Angjelko Gjorçev ka ndërruar jetë në Klinikën në Nish, pasi për dy javë ishte në komë pasi pranoi vaksinën kundër Covid-19.

Rasti i Gjorçevit u bë publik nga biri i tij, Vllatko i cili është deputet i VMRO-DPMNE-së.

Deputeti Gjorçev vazhdimisht publikonte informacione në rrjete sociale për gjendjen e tij, ndërkaq kritikonte pushtetin për mossigurimin e vaksinave anti-Covid.

The post U vaksinua dhe ra në koma, vdes babai i Vlatko Gjorçev appeared first on KOHA.

---- ---- ----
-----