Ballina Showbiz U tha se ishte shtatzënë, Era Istrefi reagon në një mënyrë origjinale...

U tha se ishte shtatzënë, Era Istrefi reagon në një mënyrë origjinale me një video

247
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Era Istrefi nuk ka vonuar shumë dhe ka reaguar pas zërave se ajo mund të ishte shtatzënë.

Këngëtarja e njohur publikoi në Instastory një video, ku u shfaq me një bluzë të shkurtër duke treguar barkun e sheshtë, duke hedhur poshtë kështu spekulimet se ajo ishte në pritjeje të ëmbël.

Njerëzit nisën të komentonin pas disa imazheve të publikuara në rrjetet sociale, ku Era shfaqej me barkun e fryrë.

Fotot u publikuan nga parukieri i saj, ku barku i dukej tepër i rrumbullakosur.

---- ----
----
-----
-----