Ballina Showbiz U tha se ishin në një lidhje, Kejvina kapet “mat” sërish me...

U tha se ishin në një lidhje, Kejvina kapet “mat” sërish me këngëtarin në rrugët e Kalifornisë (FOTO)

296
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Modelja e njohur, Kejvina Kthella dhe këngëtari Seven Saraqi, janë fotografuar sërish së bashku.

----

Ka qenë Seven ai që ka postuar në “Instastory” një foto me ish-velinën teksa ecnin bashkë në rrugët e Kalifornisë.

Këngëtari a etiketuar Kejvinën në postin e tij dhe më pas ajo e ka ripostuar në profiling e saj këtë foto.

Saraqi dhe Kthella shfaqen me maska në fytyrë për tu mbrojtur nga infektimi me koronavirus.

Kujtojmë se pak më herët ata janë përfolur se ishin në një lidhje, por ish-velina i hodhi poshtë thashethemet duke thënë se ishin vetëm miq.

Dyshimet lindën pas këngëtari publikoi një video me Kejvinën në rrjetet sociale ku dukeshin shumë të afërt.

Tani duket se ata po qëndojë në Kaliforni nën shoqërinë e njëri-tjetrit dhe po kalojnë mirë së bashku.

----- ----