Ballina Showbiz U rikthye para pak ditësh, Rina sonte jep sqarimin e zgjeruar për...

U rikthye para pak ditësh, Rina sonte jep sqarimin e zgjeruar për të gjithë fansat e saj

10
SHPËRNDAJE

Rina Balaj është ndër reperet më të njohura në vendin tonë.

Ajo është shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Rina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Pak muaj më parë, ajo u largua nga kompania me të cilën kishte kontratë, mbylli Instagramit dhe u ‘zhduk’ e tëra.

Ndërsa sot ajo është rikthyer me një Instagram të ri.

Por, sonte përmes InstaStory ka vendosur të bëjë një sqarim të thellë për fansat.

Më poshtë mund të lexoni shkrimet e saj./ORAinfo/