Ballina LifeBizare U përfolën se ishin ndarë, por Inva Mula shfaqet në krah të...

U përfolën se ishin ndarë, por Inva Mula shfaqet në krah të Ethem Ramadanit  (Video)

98
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ka startuar në qytetin e Korçës edicioni i dytë i Festivalit Ndërkombëtar të Muzikës. Mbrëmjen e djeshme “Mik Festival” ka sjellë atmosferë me muzikë spanjolle.

Në këtë eveniment ishte e pranishme edhe sopranoja e njohur shqiptare me famë botërore, Inva Mula dhe bashkëshorti i saj Ethem Ramadani.

Pak ditë më parë në mediat shqiptare qarkulloi lajmi se Inva Mula dhe bashkëshorti i saj, Ethem Ramadani i kishin dhënë fund martesës disavjeçare. Por, në video Inva Mula shfaqet në krah të Ramadanit, duke hedhur poshtë të gjitha dyshimet për një ndarje mes tyre.

 

---- ---- ----
-----