Ballina Showbiz U përfol shumë për ndarjen e tyre, më në fund deklarohen Mozzik...

U përfol shumë për ndarjen e tyre, më në fund deklarohen Mozzik e Loredana

142
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila është e njohur edhe si gruaja e Mozzikut.

Ajo po vazhdon të sjellë këngë të cilat po pëlqehen shumë nga publiku, shkruan ORAinfo.

Por, kohëve të fundit ajo u përfol edhe për një ndarje të mundshme me Mozzikun.

Lori vazhdon të mbetët shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E së fundmi ata janë shfaqur pranë njëri-tjetrit më të dashuruar se kurrë.

Pra, Loredana dhe Mozziku janë akoma bashkë./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----