Ballina Showbiz U përfol se është shtatzënë, Xhensila tregon si qendron e vërteta me...

U përfol se është shtatzënë, Xhensila tregon si qendron e vërteta me këtë video

44
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Prej disa ditësh, këngëtarja shumë e dashur për publikun Xhensila Myrtezaj është në qendër të mediave rozë. Ajo po përflitet se është në pritje të ëmbël, por edhe pse nuk e ka konfirmuar lajmin fansat e këngëtares janë gëzuar shumë.

Së fundmi, Xhensila ka thyer heshtjen, pasi ka publikuar një video teksa shihet duke ushtruar. Ajo ka treguar linjat trupore në veshje sportive me ngjyrë të zezë dhe duket më në formë se kurrë.

 

Xhensila është një nga artistët shqiptare më të e përkushtuara ndaj aktivitetit fizik dhe këtë gjë e ka treguar herë pas here.l.k/abcnews.al

The post U përfol se është shtatzënë, Xhensila tregon si qendron e vërteta me këtë video appeared first on Abc News.

---- ----
-----