Ballina Showbiz U pajtuan e tani dalin publikisht, Nora e Tuna shfaqen si dy...

U pajtuan e tani dalin publikisht, Nora e Tuna shfaqen si dy shoqe të ngushta

74
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Janë bërë vite të tëra që ato nuk i kemi parë bashkë, edhe, pse ishin shoqe të ngushta.

Relacioni mes Tunës dhe Norës gjithmonë ka qenë i komentuar, shkruan ORAinfo.

Shpesh është shprehur habinë e tyre për këtë relacion për faktin se si kunatat nuk flasin mes vete.

Por, duket se mosmarrëveshjet mes tyre kanë përfunduar e tani ato janë shfaqur bashkë.

Nora e Tuna në pamjet e fundit janë parë si dy mikesha të mira./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----